WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

Найбільший вибір інструментів в Європі
Блейди для професійного масажу обличчя
Інструменти для реабілітації та фізіотерапії
AkiroSet - блейди для самасажу обличчя і тіла
Відео-навчання з IASTM терапії
Відтворити відео

Що таке IASTM терапія: що це та механізм роботи методики

Інструментальна мобілізація м’яких тканин (IASTM) – це терапія, в якій виконуючи масаж за допомогою спеціальних інструментів  покращується рухливість м’язів і сполучної тканини. Доказано, що IASTM є ефективним лікуванням різноманітних станів, включаючи розтягнення м’язів, розтягнення зв’язок, післяопераційну реабілітацію та хронічний біль. У цій статті будуть розглянуті різні способи роботи IASTM, а також переваги для терапевта від використання цієї методики.

Механізм роботи IASTM терапії

IASTM працює шляхом руйнування спайок, фіброзу та рубцевої тканини, які утворилися в м’язах і сполучній тканині. Цей процес руйнування та повторного формування тканин відомий як ремоделювання, і це природний процес, який відбувається, коли тіло загоюється після травми. IASTM надає спосіб прискорити цей процес за допомогою спеціальних ергономічних інструментів «Блейдів». Не хвилюйтеся, ми не збираємося нікого різати, це просто сленгова назва інструментів мовою масажистів. «Блейди» покращують рухливість, зменшують біль та покращують функції тіла.

Показання для IASTM терапії

Стрігілі були знайдені в різних культурах і датуються 4000 роком до нашої ери. У лазнях працювали раби, які відповідали за прибирання та обслуговування. Для зчищення бруду та поту з тіла, вони використовували Стригіль. Його тримали в правій руці, а ліва рука тримала губку або тканину, щоб знімати залишки бруду. Цікаво, що його також використовувався для очищення підлоги та стін лазні.

Стрігілі являли собою металеві вигнуті інструменти. Щоб використовувати стригіл, спочатку потрібно було покрити тіло олією. Потім вони зішкребали стригілем по шкірі, щоб видалити будь-який бруд, як вив же зрозуміли, це був основний спосіб очищення, який не завіряв використання мила, як в наші часи.

Показання для IASTM терапії

Існує ряд станів, при яких IASTM можна використовувати в реабілітації та фізічній терапії:

Крім того, існує сучасна концепція корекції фігури в  IASTM терапії. Показання до масажу-  класичні  показання до антицелюлітнього масажу:

IASTM Therapy є чудовим вибором, якщо ви працюєте в сефрі відновлювального масажу обличчя, який дивовижно показує нам результати підтяжки обличчя. Вже з першого сеансу, шкіра виглядає свіжою, підтянутою, зменшуються зморшки. IASTM можна використовувати як для профілактики, так і для лікування цих станів.

IASTM терапія та фасція

Доведено, що під час IASTM терапії ми працюємо з фасцією. IASTM найчастіше використовується для пропрацювання фасціальних обмежень. Фасція – це тип сполучної тканини, яка оточує і підтримує м’язи, кістки та органи тіла. Вона складається з колагенових волокон, які розташовані хрест-навхрест. Коли ці волокна стають щільними або обмеженими, вони можуть викликати біль і скутість у м’язах і суглобах. IASTM працює для зняття цих обмежень, руйнуючи спайки та рубцеву тканину, що утворилися в фасції. Це призводить до покращення рухливості, зменшення болю та покращення функції. IASTM (ІММТ) терапія також ефективна в лікуванні фіброзу та спайок. Фіброз – це утворення рубцевої тканини, яке може виникнути після травми або операції. Спайки – це смуги рубцевої тканини, які утворюються між тканинами та органами.

Механізм роботи IASTM терапії

IASTM Therapy є чудовим вибором, якщо ви працюєте в сефрі відновлювального масажу обличчя, який дивовижно показує нам результати підтяжки обличчя. Вже з першого сеансу, шкіра виглядає свіжою, підтянутою, зменшуються зморшки. IASTM можна використовувати як для профілактики, так і для лікування цих станів.

Фізіологічний механізм IASTM терапії

Фізіологічний механізм IASTM все ще вивчається, але існує кілька теорій щодо того, як він працює. Одна з теорій полягає в тому, що IASTM допомагає збільшити приплив крові та циркуляцію в області, що обробляється. Цей посилений приплив крові приносить більше кисню та поживних речовин в область, що сприяє загоєнню. 

Переваги IASTM терапії

Терапія IASTM має багато переваг як для терапевта, так і для клієнта. IASTM є безпечним методом терапії. IASTM терапія може використовуватись як профілактичний захід, так як і терапія  різних станів. Терапевти, які мають навички IASTM сьогодні користуються попитом серед клієнтів.

Інструменти для IASTM терапії

Зараз існує чимало компаній, які виробляють інструменти зі власним дизайном, створеним під конкретні завдання майстра. AkiroBlade є виробником інструментів з нержавіючої медичної талі, оскільки це найбільш  відповідний матеріал до роботи з тілом, цей матеріал мінімізує накопичення бактерій на інструменті (на відміну від Guasha, в якому використовується мінеральне каміння для виробництва). Величезна перевага інструментів з нержавіючої сталі від AkiroBlade полягає в тому, що при правильному догляді, інструмент прослужить вам вічно.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб дізнатися більше про IASTM, або якщо ви вважаєте, що цей спосіб може вам підійти, станьте IASTM спеціалістом з нашими курсами. Ознайомитись з усіма відео-курсами.

Дякуємо, що читаєте! Сподіваємося, що ця стаття була корисною для пояснення того, що таке IASTM і як він працює. Будь ласка, поділіться цією статтею з усіма, кому, на вашу думку, вона може бути корисною.
0