Професійні інструменти для спеціалістів з IASTM терапії | Найбільший вибір в Європі

WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

Найбільший вибір інструментів в Європі
Блейди для професійного масажу обличчя
Інструменти для реабілітації та фізіотерапії
AkiroSet - блейди для самасажу обличчя і тіла
Відео-навчання з IASTM терапії

Стригіль, Давньоримські традиції лазні: назад у часі

В стародавньому Римі популярності набули Терми, тобто громадські лазні. Вони були ключовою частиною римської культури та суспільства, похід до лазні вважався не тільки очищення тіла, а й способом розслаблення та спілкування, поділитись останніми плітками. Лазні були відкриті для всіх, незалежно від соціального статусу. Римські лазні, або терми, були центральною частиною римської культури. У місті з населенням понад мільйон людей було близько 800 громадських лазень.

Планування римської лазні

На зображенні планування римської лазні Давнього Риму

Був передпокій, де відвідувачі роздягалися та залишали свої речі. Потім вони переходили до фригідарію, або холодної кімнати, де купалися в холодній воді, щоб шокувати свою систему, цей принцип діє й до сьогодні. Далі був тепідарій, або тепла кімната, де вони відпочивали в теплій воді. Нарешті вони переходили до кальдаріуму або гарячої кімнати з басейном, де вони потіли, щоб далі очистити шкіру олією та стригілем.

Стригіль та процес очищення

Стрігілі були знайдені в різних культурах і датуються 4000 роком до нашої ери. У лазнях працювали раби, які відповідали за прибирання та обслуговування. Для зчищення бруду та поту з тіла, вони використовували Стригіль. Його тримали в правій руці, а ліва рука тримала губку або тканину, щоб знімати залишки бруду. Цікаво, що його також використовувався для очищення підлоги та стін лазні.

Стрігілі являли собою металеві вигнуті інструменти. Щоб використовувати стригіл, спочатку потрібно було покрити тіло олією. Потім вони зішкребали стригілем по шкірі, щоб видалити будь-який бруд, як вив же зрозуміли, це був основний спосіб очищення, який не завіряв використання мила, як в наші часи.

Стригіль сьогодення

Сьогодні стригілі все ще використовуються деякими людьми як засіб для очищення організму. Однак вони частіше використовуються для відлущування шкіри та видалення мертвих клітин. Стригілі також іноді використовуються в масажній терапії, щоб допомогти зняти напругу м’язів. Вважається, що техніка використання Strigil у Стародавній Греції та Римі є дуже подібною до IASTM-терапії, оскільки механізм роботи нагадує інструментальну мобілізацію м’яких тканин. Одна з теорій, що це одна з причин здоров’я римських воїнів. Цікаво, що нині в деяких частинах світу Стрігілі також використовують спортсмени для зчищення олії та поту з тіла після змагань.

Стригіль від AkiroBlade

IASTM, або інструментальна мобілізація м’яких тканин, є відносно новим методом лікування, який набуває популярності як серед терапевтів, так і серед пацієнтів. Перший інструмент IASTM був розроблений Девідом Грестоном на початку 1990-х років. Грестон був фізіотерапевтом, який шукав більш ефективний спосіб лікування своїх пацієнтів з травмами м’яких тканин. Він придумав використовувати невеликий ручний інструмент, виконаний з нержавіючої медичної сталі. Інструмент Грестона швидко завоював популярність серед інших терапевтів, а будь-які різні компанії почали виробляти власні версії інструментів IASTM. Завдяки своїй ефективності IASTM безсумнівно продовжить набирати популярність у наступні роки.

0