WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

Найбільший вибір інструментів в Європі
Блейди для професійного масажу обличчя
Інструменти для реабілітації та фізіотерапії
AkiroSet - блейди для самасажу обличчя і тіла
Відео-навчання з IASTM терапії

Усунення целюліту за допомогою IASTM Терапії: Як це працює

Целюліт є поширеною проблемою, яка вражає мільйони жінок різного віку, і характеризується ямочками, горбками на шкірі. Він часто з’являється на стегнах, сідницях і спричинений змінами в підлеглих жирових клітинах і сполучній тканині. Хоча целюліт не є серйозним захворюванням, проте його вигляд змушує жінок соромитись свого тіла та шукати способи, як від нього позбутись.

Що викликає целюліт?

Є кілька факторів, які сприяють появі целюліту, включаючи генетику, дієту, спосіб життя та гормони. Целюліт частіше зустрічається у жінок старшого віку (в середньому жінки від 26 років спостерігають появу целюліту), але він може виникнути в будь-якому віці. Зменшення целюліту вимагає комплексного догляду за собою – збалансоване харчування, регулярні фізичні вправи, масаж, налаштування гормонального фону. Піклуючись регулярно про себе, ви зможете отримати гладку бездоганну шкіру.

Чи правда, що чим болючіший масаж, тим краще уходить целюліт?

Сьогодні ми спостерігаємо безліч способів прибирання целюліту. Найпоширенішими з них є активні анти-целюлітні програми. Хоча існує багато доступних процедур, багато людей вибирають болісний антицелюлітний масаж, намагаючись покращити зовнішній вигляд своєї шкіри під гаслом «Чим болючіше, тим краще». Однак ці види масажу можуть принести більше шкоди, ніж користі. Перш за все, целюліт не спричинений надлишком жиру чи токсинами в організмі, тому ці масажі насправді не усунуть целюліт. Крім того, такі масажі можуть викликати синці, гематоми та інші пошкодження шкіри. Звісно ви забудете про свій целюліт, коли у вас з’явиться інша проблема- як сховати свої синці довгими штанами. Після болісного масажу з’явиться набряк, який візуально зменшить целюліт, однак після невеликого перериву, целюліт покаже себе ще більше. Оскільки ми не вплинули на корінь проблеми. Важливо усвідомлювати ризики перед тим, як проходити анти-целюлітні програми та масажі, якими б популярними вонои не були.

Целюліт та IASTM терапія

Існує багато методів лікування целюліту, IASTM терапя є одним з найефективніших способів моделювання фігури та усунення фіброзу (тобто целюліту). Дослідження, опубліковане в журналі “The International Journal of Cellulite”, підтверджує, що терапія IASTM ефективно сприяє зменшенню целюліту та покращує кровообіг. Клієнти, також відзначають значне зменшення обʼєму тіла та зменшення целюліту. Якщо ви шукаєте неінвазивний та ефективний метод терапії целюліту спробуйте IASTM терапію.

Один з найефективніших видів масажу сьогодні – це техніка масажу Body Blade Massage, автор техніки –  спеціаліст з IASTM терапії, Олександр Ніколайчук. Важливо зазначити, що цей масаж є дуже приємним та безболісним (з дотриманням правильної техніки), не залишає синців або гематом і показує помітні результати вже після першої процедури. Рекомендований курс таких масажів – 10 сеансів.

Як це працює?

Механізм роботи IASTM терапії полягає в тому, щоб зачепити ділянки целюліту та розщепити фіброзну тканину, яка викликає хвилястість шкіри. Також покращується кровообіг, розщеплюються жирові клітини та згладжується целюліт. За допомогою масажного інструменту IASTM ми впливаємо на проблемні зони і розпушуємо фіброзну тканину в підшкірній клітковині. Це призводить до кращого кровообігу та метаболізму тканин. Таким чином, терапія IASTM допомагає позбутися целюліту.

Антицелюлітний масаж вдома

Терапію IASTM можна проводити вдома або у спеціаліста. Якщо ви вирішили робити масаж самостійно, вам необхідно правильно підібрати крем або гель від целюліту, який забезпечує добре ковзання. Нанесіть крем на проблемні зони та виконуйте масаж протягом 2 хвилин на кожній проблемній ділянці. Важливо, ефективніть масажу не залежить від сили, тобто не треба сильно тиснути та залишати синьці для кращого результату, шкіра має бути добре змазана кремом, або маслом, оскільки основний вплив мусить йти не на шкіру, а на сполучну тканину. Найкраще робити масаж ввечері перед сном. Щоб антицелюлітний крем встиг подіяти за ніч. Якщо ви робите масаж від целюліту у спеціаліста, то, як правило, достатньо 10-12 процедур для досягнення помітного результату. Терапія IASTM є відносно новим методом усунення целюліту. Тим не менш, Body Bladeнабуває популярності серед людей, які шукають техніки безболічсного та приємного масажу в корекції фігури.

0