Усунення целюліту за допомогою IASTM Терапії

Целюліт є поширеною проблемою, яка вражає мільйони жінок різного віку, і характеризується ямочками, горбками на шкірі. Він часто з’являється на стегнах, сідницях і спричинений змінами в підлеглих жирових клітинах і сполучній тканині. Хоча целюліт не є серйозним захворюванням, проте його вигляд змушує жінок соромитись свого тіла та шукати способи, як від нього позбутись.

Що викликає целюліт?

Є кілька факторів, які сприяють появі целюліту, включаючи генетику, дієту, спосіб життя та гормони. Целюліт частіше зустрічається у жінок старшого віку (в середньому жінки від 26 років спостерігають появу целюліту), але він може виникнути в будь-якому віці. Зменшення целюліту вимагає комплексного догляду за собою – збалансоване харчування, регулярні фізичні вправи, масаж, налаштування гормонального фону. Піклуючись регулярно про себе, ви зможете отримати гладку бездоганну шкіру.

 

Відтворити відео

Чи правда, що чим болючіший масаж, тим краще уходить целюліт?

Антицелюлітний масаж не мусть залишати синьці!

Сьогодні ми спостерігаємо безліч способів прибирання целюліту. Найпоширенішими з них є активні анти-целюлітні програми. Хоча існує багато доступних процедур, багато людей вибирають болісний антицелюлітний масаж, намагаючись покращити зовнішній вигляд своєї шкіри під гаслом «Чим болючіше, тим краще». Однак ці види масажу можуть принести більше шкоди, ніж користі. Перш за все, целюліт не спричинений надлишком жиру чи токсинами в організмі, тому ці масажі насправді не усунуть целюліт. Крім того, такі масажі можуть викликати синці, гематоми та інші пошкодження шкіри. Звісно ви забудете про свій целюліт, коли у вас з’явиться інша проблема- як сховати свої синці довгими штанами. Після болісного масажу з’явиться набряк, який візуально зменшить целюліт, однак після невеликого перериву, целюліт покаже себе ще більше. Оскільки ми не вплинули на корінь проблеми. Важливо усвідомлювати ризики перед тим, як проходити анти-целюлітні програми та масажі, якими б популярними вонои не були.

Терапія целюліту та IASTM

Є багато засобів для лікування целюліту, але терапевтичний масаж IASTM є одним із найдійовіших, тому що йде робота з усунення та фиброзу та реабсорція сполучної тканини, яка утворює накоплення жиру, та бугорки на шкірі. Дослідження, опубліковане в “The International Journal of Cellulite”, доказує, що IASTM терапія в корекції фігури ефективно провокує зменшення целюліту та покращення кровообігу. В учасників дослідження, які отримували терапевтичний масаж IASTM, також спостерігалося значне зменшення окружності стегна. Якщо ви шукаєте неінвазивне та ефективне лікування целюліту, можливо, радимо IASTM терапію. В корекції фігури. Одним з найефективніших масажів сьогодення вважається техніка Body Blade Massage. Автор техніки масажист-терапевт, спеціалість IASTM Терапії – Ніколайчук Олександр. Важливо, що масаж є дуже приємним і безболісним (при дотримуванні правильної техніки), не залишає синяків та гематом, та показує видимі результати, вже з першого сеансу. Бажаний курс таких масажів є 10 сеансів.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Механізм роботи IASTM терапії полягає в тому, щоб зачепити ділянки целюліту та розщепити фіброзну тканину, яка викликає хвилястість шкіри. Також покращується кровообіг, розщеплюються жирові клітини та згладжується целюліт.

За допомогою масажного інструменту IASTM ми впливаємо на проблемні зони і розпушуємо фіброзну тканину в підшкірній клітковині. Це призводить до кращого кровообігу та метаболізму тканин. Таким чином, терапія IASTM допомагає позбутися целюліту.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ САМОМАСАЖ ВДОМА

Терапію IASTM можна проводити вдома або у спеціаліста. Якщо ви вирішили робити масаж самостійно, вам необхідно правильно підібрати крем або гель від целюліту, який забезпечує добре ковзання. Нанесіть крем на проблемні зони та виконуйте масаж протягом 2 хвилин на кожній проблемній ділянці. Важливо, ефективніть масажу не залежить від сили, тобто не треба сильно тиснути та залишати синьці для кращого результату, шкіра має бути добре змазана кремом, або маслом, оскільки основний вплив мусить йти не на шкіру, а на сполучну тканину. Найкраще робити масаж ввечері перед сном. Щоб антицелюлітний крем встиг подіяти за ніч. Якщо ви робите масаж від целюліту у спеціаліста, то, як правило, достатньо 10-12 процедур для досягнення помітного результату. Терапія IASTM є відносно новим методом усунення целюліту. Тим не менш, Body Bladeнабуває популярності серед людей, які шукають техніки безболічсного та приємного масажу в корекції фігури.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ БУДЕ ЦІКАВО