WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

Найбільший вибір інструментів в Європі
Блейди для професійного масажу обличчя
Інструменти для реабілітації та фізіотерапії
AkiroSet - блейди для самасажу обличчя і тіла
Відео-навчання з IASTM терапії

Самомасаж
блейдами

IASTM ТЕРАПІЯ ВДОМА

Спеціально розроблені інструменти для самомасажу тіла та обличчя в домашніх умовах за IASTM терапією

Якісний інструмент

Блейди виконані з якісної нержавіючої медичної сталі. Вона є абсолютно безпечною для шкіри, та при простому догляді є вічною в використанні. Разом з інструментом для самомасажу ви отримаєте чохол для зберігання ручної роботи.

Online Guide

Для досягнення максимального ефекту від масажу, важливо дотримуватисьправильної техніки виконання масажу за IASTM терапією. Саме тому, ми створили онлайн гайд з покрокового виконання, який йде в комплекті до блейдів.

Результат

Самомасаж блейдами від AkiroBlade – це ліфтинг обличчя, профілактика зморшок та старіння, антицелюлітний масаж, прибирання набряку тіла та обличчя, зменшення целюліту, запуск кровообігу, надання шкірі тонусу, свіжості та рівного кольору.

БЛЕЙДИ ДЛЯ САМОМАСАЖу ТІЛА ТА ОБЛИЧЧЯ

Akiro Small

Інструмент для самомасажу обличчя вигини якого ідеальо повторюють контури обличчя. За допомогою самомасажу ви зможете в домашніх умовах підтягнути обличчя, окреслити овал, підкреслити скули, вирівняти колір обличчя, підняти брови, відкрити подгяд, та зменшити зморшки.

1200 грн
Обличчя

Akiro Long

Професійний інструмент для самомасажу тіла в домашніх умовах. Блейд створений для роботи з холкою, підтяжкою ніг, профілкатика та позбуття целюліту, окреслення бразильских сідниць, самомасажу спини, рук, стегон, ніг.

1400 грн
Тіло

Akiro Set

Akiro Set - це набір інструментів для обличчя та тіла: Akiro Small + Akiro Long. Виконуючи самомасаж 15 хвилин в день за IASTM терапіює ви побачите помітний результат. А для правильної техніки виконання стане в пригоді Online Guide, який йде в подарунок до будь-якого інструменту для самомасажу.

2400 грн
Набір
0