Саамомасаж в IASTM терапії: 5 основних правил

Всі ми знаємо, що самомасаж обличчя важливий для підтримки молодості та здоров’я шкіри. Але чи знаєте ви, що самомасаж обличчя також впливає на покращення цілої системи організму? Самомасаж не тільки корисний для вашої шкіри, але він також може допомогти покращити кровообіг, зняти стрес і зняти м’язову напругу. Яка жінка відмовиться від цього?

Цілісний підхід

Це цілісний підхід до свого здоров’я. Ми не тільки сприяємо поліпшенню кровообігу і оновленню клітин, але також робимо дренажу лімфатичної рідини, тим самим зменшуємо набряк. Крім того, самомасаж обличчя може допомогти зменшити появу зморшок і тонких ліній, провисших вій, другого підборіддя, холки та багато іншого. Тому самомасаж обличчя є важливою частиною будь-якої процедури краси. І найголовніше, це те, що ви можете робити вдома всього за 15 хвилин щодня. Найкращий спосіб насолодитися перевагами самомасажу обличчя — це використовувати спеціальний інструмент, розроблений для IASTM Терапії (Інструментальна мобілізація м’яких тканин).

ПРАВИЛА САМОМАСАЖУ БЛЕЙДАМИ

1. Використовуйте легкий дотик

Немає необхідності робити великий тискна шкіру. Ваги масажного інструменту достатньо, тому що він був спеціально розроблений для роботи з обличчям (і тілом) з ідеальною вагою. Занадто сильний тиск може дратувати шкіру, залишати слід, або викликати біль.

2. Дезинфікуйте інструмент

Інструменти AkiroBlade виготовлені з нержавіючої сталі. Це ідеальний матеріал для роботи зі шкірою, оскільки він легко очищається і не містить бактерій. Цей гладкий, непористий матеріал має високу стійкість до розмноження бактерій, тому для його чистоти достатньо простого полоскання в теплій воді з милом. 

3. Очищення шкіри

Дуже важливо очистити шкіру перед масажем, не забудьте зняти макіяж.

4. Добре змащуємо шкіру

IASTM Терапія полягає на роботі з маслом. Тому важливо добре змащувати шкіру маслом/кремом для того, щоб інструмент скользив.

5. Дихання

Нарешті, не забувайте дихати! Розслаблення під час масажу допоможе вам отримати від нього максимум користі.

Корисна порада

Якщо хочете зробити масаж приємнішим – перед початком потримайте інструмент 30 секунд у теплій воді.

Правильна техніка масажу

Для правильного самомасажу від IASTM Therapy варто знати протокол масажних рухів та розуміти чому ви масуєте саме цей м’яз, та який спосіб впливу він вимагає. Ось чому ми створили спеціальне джерело з Онлайн Гайдом, відео та покроковим протоколом виконання у форматі PDF про те, як правильно виконувати масаж. Цей ресурс безкоштовний для тих, хто придбав Blade для обличчя. Серед них Akiro Small, Akiro Long, Face Blade і Wave Blade.

Варто зазначити, що самомасаж особливо корисний, оскільки він допомагає стимулювати викид ендорфінів – природних знеболюючих засобів організму. Відомо, що ендорфіни покращують настрій, зменшують стрес і сприяють розслабленню. Вважається, що самомасаж обличчя також сприяє зміцненню імунної системи, що робить його чудовим способом підтримувати своє здоров’я.

Ваш розум і тіло будуть вам вдячні за самомасаж!

БЛЕЙДИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Блейди для професійного масажу та самомасажу обличчя

ОСТАННІ СТАТТІ