WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

WORLDWIDE DELIVERY | PROFESSIONAL IASTM TOOL

Найбільший вибір інструментів в Європі
Блейди для професійного масажу обличчя
Інструменти для реабілітації та фізіотерапії
AkiroSet - блейди для самасажу обличчя і тіла
Відео-навчання з IASTM терапії

Бажаєш стати спеціалістом з IASTM терапії?

Ми маємо багато направлень з IASTM терапії, серед яких: корекція фігури, реабілітація, масаж обличя, периорбітальний масаж очей, самомасаж обличчя і тіла

Body Blade Massage: Концепція корекції фігури

Релакс техніка корекції фігури за використанням професійних блейдів для масажу тіла. Безболісна та ефективна техніка, яка береже руки майстра, а клієнт при цьому має виражені та стійкі результати в моделюванні фігури. Цей курс надасть вам практичні навички та повне розуміння механізму роботи IASTM терапії та способів впливу на фасцію.

Face Blade Massage: масаж обличчя за IASTM

Курс з безопераційної техніки ліфтингу обличчя, яка полягає в ретельному, глибокому фасціальному масажі і пропрацюванні тканин м’язів обличчя. Ефективна техніка, яка дає результати.  Face Blade Massage виконується спеціальним інструментом для професіонального масажу обличчя за IASTM терапією. 

Rehab IASTM Massage: масаж обличчя за IASTM

Обʼємний навчальний курс для масажистів всіх рівнів, який містить в собі ефективні техніки та прийоми роботи з діфрагмою, артикуляції і мобілізації суглобів, стретчінгу в масажі в пооєданні з IASTM терапією (інструментальна мобілізація мʼяких тканин). Основою цього курсу є поєднання мануальних технік та використанням техніки IASTM (ІММТ).

Периорбітальний масаж очей: Відновлення зору за допомогою IASTM терапії

Періорбітальний масаж очей – це комплекс високоефективних  прийомів масажу (з використанням технік IASTM (ІММТ) – терапії), що дозволить підвищити  тонус шкіри навколо очей, усунути набряки, покращити лімфотік та живлення тканин, зменшити тиск очних яблук.

AkiroBlade: Самомасаж тіла та обличчя на основі IASTM терапії (Відео+PDF)

Для правильного самомасажу від IASTM Therapy варто знати протокол масажних рухів та розуміти чому ви масуєте саме цей м’яз, та який спосіб впливу він вимагає. Ось чому ми створили спеціальне джерело з Онлайн Гайдом, відео та покроковим протоколом виконання у форматі PDF про те, як правильно виконувати масаж. 

0