Відео-курс Body Blade Massage

авторський курс Олександра Ніколайчука, Course Plus

3000

Відтворити відео

Відео-курс:
Body Blade Massage

Авторський курс Олександра Ніколайчука, Course Plus

Відтворити відео

3000

Відео-курс Body Blade Massage

Авторський курс Олександра Ніколайчука, Course Plus

Відтворити відео

Про курс

Body Blade Massage (Концепція корекції фігури) – це техніка розроблена на основі IASTM (ІММТ) – терапії, інструментальна мобілізація м’яких тканин. В основі ефективності техніки лежить ремоделювання сполучної тканини.

Всі ми звикли до того, що антицелюлітні масажі найбільш складні і енерговитратні для майстра. Зношуються суглоби, руки і здоров’я майстра. А кліент хоче ще більше і сильніше. Якщо Ви побачили в цьому себе – тоді ця методика для Вас!

Ви працюєте із задоволенням, а клієнт отримує яскраво-виражений результат і незвичні, приємні, під час антицелюлітного масажу, відчуття.

Протокол курсу

Б1

Вступна частина (28:37)

Б2

Анатомічний блок (37:32)

Б3

Магістральний лімфодренаж (23:15)

Б4

Робота з руками та животом IASTM (36:15)

Б5

Відпрацювання ніг та спини (22:02)

Б6

Підтяжка сідниць та робота зі спиною (29:56)

Б7

Все про інструменти (17:46)

В навчальному курсі використовуються інструменти:

В роботі ви можете використовувати будь-які зручні для вас інструменти IASTM. Підбірка створена для тих, хто хоче підготувати інструменти, які описує майстер в своїй роботі.

SHARK FIN BLADE

1600₴

SMALL HOOK BLADE

1600₴

Banana BLADE

1600₴

Tonus BLADE

1600₴

Kashalot Blade

2300₴

Cat Blade

1800₴

Bug Blade

1900₴

Big Blade L

2300₴

Knife BLADE

1600₴

Для кого курс

Курс Body Blade Massage створений для масажистів, реабілітологів, фізіотерапевтів та всіх,  хто дотичний до відновлення здоров`я естетичного направлення. Для масажистів, які прауюють з антицелюлітними масажами, проте хочуть вивчити та опанувати техніку, яка буде берегти руки майстра та давати виражений результат.  Рівень підготовки майстра може бути як новачок, так і професіонал. 

Олександр Ніколайчук

Викладач

Спеціаліст IASTM терапії. Масажист-практик. Спікер та викладач числених конференцій та майстер-класів. Засновник масажного фестивалю Massage Art Fest (ТОП-5 масажних подій України). Головний суддя Чемпіонату з масажу MAF. ТОП-100 кращих масажистів України.

Сертифікація майстра після проходження курсу

  1. Зніміть поетапно з уроками короткі фрагменти виконання техніки. Має бути гарне освітлення та кадр, де чітко видно вашу ергономіку.
  2. Зв’яжіться з нами за любим з поданих контактів нижче та вишліть своє відео на сертификацію.
  3. Викладач перегляне Ваше виконання техніки, дасть свої зауваження, рекомендації та при успішному проходження дасть згоду на сертифікацю Вас як майстра.
  4. Ми висилаємо Вам електронний сертифікат на подану адресу. Або ж у випадку, якщо Ви бажаєте друкований варіант, висилаємо Новою Поштою сертифікат про успішне проходження онлайн курсу.