ТОП-5 iastm Інструментів для реабілітації

IASTM В ПРАКТИЦІ МАСАЖИСТА

IASTM Терапія – один з найпопулярниших методик в реабілітації.  Фахівці-реабілітологи часто використовують терапію IASTM у поєднанні з іншими методами реабілітації, такими як розтягування та масаж. Вибираєш блейд для IASTM терапії? Ми забрали список блейдів, які стануть незамінним помічником в асортименті майстра.

1. BANANA Blade

Banana blade – універсальний інструмент для IASTM терапії, реабілітації та антицелюлітного масажу. Зручно тримати у руці. Його заокруглені форми можна застосовувати для роботи з великими м’язами, м’язами живота, рук та ніг також для масажу шиї. Добре працює в ділянках де є рубці та розтяжки. Ідеальний інструмент для сканування тіла та виявлення проблематики в тканинах.

2. Big Blade

Bag Blade XL – блейд, який можна застосувати для великих ділянок тіла , а також працювати інтенсивно та берегти свої руки. Зручно у використанні, адже дві руки рівномірно лягають на краї інструменту, що дозволяє майстру зробити обхват блейдом на округленій ділянці тіла. Цей інструмент можна використати у лімфодренажному, антицелюлітному масажі, а також в реабілітацї з масивним тілом чи широким м’язами. Опрацювання колінного суглобу наприклад, коли майстру зручно завдяки інструменту провести реабілітацію, пристосовуючись вигинами блейду до форм тіла.

3. Small Hook Blade

Small Hook – чудовий інструмент, особливо коли потрібно дістатися до кріплення м’язів, а руками це не завжди зручно. Також помічник у тригерній терапії. Чудово справляється з рубцями, особливо, коли клієнт нещодавно після операцї чи травми. Добре опрацьовувати ним дрібні суглоби.

4. Rhino Blade

Rhino blade – завдяки отвору зручніший у використанні, береже руки майстра, добре фіксується долонею. Зручний у роботі з фасціями, його форма дає змогу працювати плавно з фаціями. Вигини гарно підлаштовуються для роботи з суглобами та м’язами.

5. Middle Hook Blade

Middle hook – ідеально підходить для техніки IASTM в роботі з шийно-комірцевою зоною, в тригерній терапії, а також в роботі зі суглобами, зокрема зручно з малими суглобами працювати. Наприклад з кистями та пальцями, коли питання стосується реабілітації або набряку.

АВТОР
КАТЕРИНА СОБОТЮК

Спеціаліст-реабілітолог, практикуючий масажист та викладач техніки Rehab IASTM Massage

ПРИДБАТИ БЛЕЙДИ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Banana Blade – IASTM Масажний Інструмент

1600₴

Big Blade XL – IASTM Масажний блейд

2400₴

Small Hook – IASTM Масажний блейд

1600₴

Rhino Blade – IASTM Масажний блейд

2400₴

Middle Hook – IASTM Масажний блейд

1600₴

ОСТАННІ СТАТТІ